Avrasya Bilgi Sistemleri

Teknik Servis

Günümüz şartlarında internetin vazgeçilmezliği hayatımıza virüs, spy, spam vb. yeni kavramlar eklemiştir ve bu kavramlar hem ev hem ofis bilgisayarlarını her geçen gün daha fazla tehdit etmeye başlamıştır. Bu tehditlerin sonucunda virüs bulaşmış dosyalar, açılmayan belgeler, kendiliğinden kapanan bilgisayarlar, dakikalarla ölçülmesi gerekirken saatlerce süren işlemler de hayatımıza girmiştir. Sadece bu olsa iyi! Ülkemizin değişmez bir gerçeği olan elektrik kesintileri ve voltaj oynamaları da kimi zaman ticari programınıza bilgi girerken, kimi zamanda sizden herhangi bir rapor istediğinde karşınıza çıkar ve sizi bir türlü açılmayan bir bilgisayar veya açılsa da klavye, Mouse vb. çevre birimleri istem dışı olan bir bilgisayarla baş başa bırakır.

Kurumsal çözümler için teklif alın

Bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.

Kablolarla uğraşmak, bilgisayardan anlayan birileri gelinceye kadar beklemek, tam ihtiyacınız olduğunda o hiç gelmeyen bilgisayarcınızı bir daha arayıp şansınızı denemek!!! Hayır, bunlar çözüm değil… Dilerseniz şöyle yapalım. Arayın bizi, daha telefonda iken birazdan sorunlarınızın çözüleceğinden emin olun, sonra işini gerçekten iyi bilen bir personelimiz gelsin, sorunlar çözülsün, hatta bilgisayarınızı nasıl daha verimli kullanabileceğinize dair bir kaç küçük bilgi de alın ve bir dahaki sorununuzda, sadece yüzünüzde bir gülümseme olsun, bilin ki bundan sonrası belli... Sorunlar hiç bir zaman bitmez, tükenmez, önemli olan çözümü kimin vereceğini bilmek ve biraz sabır.

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde servisimizde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır. Markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

VERDİĞİMİZ TEKNİK HİZMETLER

  • İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
  • Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dış) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayarı
  • Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
  • Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı
  • Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
  • Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
  • Notebook tamiri
  • Yazıcı tamiri
  • Monitör tamiri
  • Virüs taraması ve program güncellemeleri