Biz kimiz?

Avrasya Bilgi Sistemleri

Şirketimizi oluşturan çekirdek kadro, 1991 yılında bilgisayar, network ve teknik destek hizmetlerini sunmak amacı ile sektöre girmiştir. 

2003 yılı başlarında aynı çekirdek grup, "Avrasya Bilgi Sistemleri Bilgisayar Yazılım İletişim ve Özel Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti." unvanı altında yeni bir şirket kurarak, bilgisayar yazılım, donanım, teknik destek ve network çözüm faaliyetlerini ayrı bir çatı altında toplamıştır. 

Bilişim teknolojisindeki en güncel yeniliklerin takip edilmesi sonucu; son kullanıcıya yönelik marketing ve kurumsal çözüm hizmetlerinde her türlü teknik ekipman ve donanım ihtiyacına cevap verebilecek düzeydeki profesyonel ve deneyimli kadromuz, network uygulamalarında da anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

  • Misyon

    Bilişim sektöründe; müşterilerimize kaliteli, güvenilir, yetkin ve hızlı servis sunarken, kaynakları en verimli şekilde kullanarak, Türkiye' de bilişim ortamının seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.

  • Vizyon

    Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyet ve tatminini en üst düzeyde tutarak yeni bilişim teknolojilerini son kullanıcıya ulaştırmak, misyonumuz ışığında sürekli gelişmeyi hedefleyerek, bölgemizde ve ülkemizde saygın şirketler arasında yer almaktır.

Kurumsal çözümler için teklif alın

Bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.

ETA ve EDM

E-Dönüşüm için artık hazırsınız

İhtiyacınıza uygun e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, KEP ve tüm e-dönüşüm ürünleri

ETA Çözümleri

ETA bugün 100.000'i aşkın müşterisi, yurt çapına yayılmış 1000 bayisi, dört merkezde çalışan 100’ü aşkın personeli, her ihtiyaca cevap veren geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, yeni kitlelere yayılma hızı ve topluma sosyal ve kültürel katkıları ile Türkiye'nin Lider Yazılım Firmasıdır. ETA Entegre Ticari Uygulama Programları bugün bir endüstri standardı olarak kabul edilmektedir.

EDM Çözümleri

2010 yılından bu yana, güçlü sermaye yapısı, uzman kadrosu, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı yedekli veri merkezli alt yapısı, bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve kalite standartları ile yasal düzenlemelere uygun e-dönüşüm hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde 100’e yakın e-dönüşüm merkezi ve teknik servisimizle, Türkiye’nin önde gelen e-dönüşüm uzmanıyız.