0(224) 251 50 52 (Pbx)

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?Şirketimizi oluşturan çekirdek kadro, 1991 yılında bilgisayar, network ve teknik destek hizmetlerini sunmak amacı ile sektöre girmiştir. 2003 yılı başlarında aynı çekirdek grup, "Avrasya Bilgi Sistemleri Bilgisayar Yazılım İletişim ve Özel Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti ." unvanı altında yeni bir şirket kurarak, bilgisayar yazılım, donanım, teknik destek ve network çözüm faaliyetlerini ayrı bir çatı altında toplamıştır. Bilişim teknolojisindeki en güncel yeniliklerin takip edilmesi sonucu; son kullanıcıya yönelik marketing ve kurumsal çözüm hizmetlerinde her türlü teknik ekipman ve donanım ihtiyacına cevap verebilecek düzeydeki profesyonel ve deneyimli kadromuz, network uygulamalarında da anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


MİSYONUMUZ

Bilişim sektöründe; müşterilerimize kaliteli, güvenilir, yetkin ve hızlı servis sunarken, kaynakları en verimli şekilde kullanarak, Türkiye' de bilişim ortamının seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.


VİZYONUMUZ

Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyet ve tatminini en üst düzeyde tutarak yeni bilişim teknolojilerini son kullanıcıya ulaştırmak, misyonumuz ışığında sürekli gelişmeyi hedefleyerek, bölgemizde ve ülkemizde saygın şirketler arasında yer almaktır.